START!

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Nie mogę uwierzyć, że ta strona powstała i ze spełnienie mojego najskrytszego marzenia okazało takie proste! Od dawna chciałam mieć swoje miejsce w sieci, żeby móc zapisywać swoje inspiracje, zdjęcia, przepisy, plany.

Moje zafascynowanie blogami trwa już bardzo długo. Jako gimnazjalistka czytałam blogi pamiętnikowe, które miały niewiele wspólnego z dzisiejszymi blogami portalowymi. Już wtedy debiutowałam jako właścicielka adresu www, ale jedyne co pamiętam to zdjęcie profilowe robione w pokoju brata specjalnie na blog :). Od 5 lat ze zmienną częstotliwością obserwuję wiele stron, a kilku jestem wierną fanką i czytam niemal każdy wpis. Najbardziej interesują mnie posty dotyczące zdrowego stylu życia, te ze zdrowymi i prostymi przepisami, z poleceniami książek, modnych produktów, podróżnicze, o Warszawie, językach obcych i prowadzeniu własnej firmy.

Publikowane przeze mnie treści będą oscylowały wokół tych tematów, może będą po prostu moim online pamiętnikiem, treningiem pisarskim? Kto wie :). Mam nadzieję, że będzie inspirująco, bo właśnie za to cenię blogi.

Moja inspiratornia – zaczynamy!