Share week 2019- 3 blogi, które w tym roku najbardziej mnie inspirują

Wybranie 3 blogów w akcji SHARE WEEK 2019 jest bardzo trudne, bo na co dzień obserwuję i szczerze uwielbiam wiele osób. Nadal polecam wszystkie blogi wymienione w moim zeszłorocznym wpisie. Ze względu na to, że to był mój pierwszy share week zaszalałam i wymieniłam wszystkie blogi, które wówczas czytałam i w zasadzie moje preferencje się nie zmieniają. Treści, które interesują mnie najbardziej dotyczą zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, własnej działalności, slow life i świadomego podejścia do życia. Uwielbiam osoby, które motywują mnie do samorozwoju, cieszenia się małymi szczęściami, odkrywania nowych rzeczy i miejsc. Jednak kobiety, które są moimi prawdziwymi autorytetami to te, które ogarniają blogowy biznes doskonale. Co więcej potrafią stworzyć sobie wiele źródeł dochodu, tworzą unikatowe treści, regularnie podbijają nowe obszary działalności w internecie, ciągle eksperymentują i moim zdaniem ze względu na to zasługują na wyróżnienie.

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy to właśnie do tych osób ciągnęło mnie najbardziej. Szczerze podziwiam wszystkie 3 blogerki za KREATYWNOŚĆ, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, AUTENTYCZNOŚĆ I STYL ŻYCIA na który zasłużyły ciężką pracą.

Jako piątą cechę charakterystyczną wskazałabym DZIAŁANIE W RÓŻNYCH OBSZARACH. Podziwiam osoby, które z sukcesem rozwijają kilka swoich pasji, bo sama marzę o takim modelu pracy.

TADAM TADAM…Przedstawiam moje Share Week’ owe nominacje, które wybrałam właśnie na podstawie wymienionych 5 cech.

W zasadzie wyszło mi jeszcze niechcący, że każdy blog można przyporządkować do jakiejś innej ważnej dla mnie kategorii – Zdrowie, Dobre życie i Biznes.

Justdeliciousx.pl

Na początek ZDROWIE, czyli Justyna, która zdobyła moją sympatię oryginalnością przepisów i mądrym podejściem do zdrowego odżywiania. Prowadzi najbardziej apetyczne i przepełnione szczerymi uśmiechami konto na instagramie oraz świetny kanał na YT, tworzy pięknego bloga, pisze unikalne e-booki z cennymi poradami odnośnie diety i epickimi przepisami, a do tego jest nauczycielką jogi. Ostatnio wyprowadziła się do Tajlandii i wszystkie jej działania w internecie zrobiły się jeszcze bardziej wciągające.

Czytając jej posty i oglądając zdjęcia zarażam się pozytywną energią i mam ochotę działać. Na kanale YT mam kilka ulubionych treningów rozciagających/jogowych, a poza tym lubię oglądać jej wszystkie filmiki czy insta stories, bo ma do tego bardzo kreatywne podejście. Miałam też okazję poćwiczyć z Justyną jogę i napić się matchy na żywo i to było super spotkanie!

Dla osób zainteresowanych aktywnym stylem życia i wyśmienitym zdrowym jedzeniem to naprawdę skarbnica inspiracji. Ja dodatkowo podziwiam Justynę za pracowitość, realizowanie swoich pasji w wielu obszarach i właśnie to biznesowe ogarnięcie, które jak pisałam we wstępie jest częściowo moim kryterium w tym roku.

Edytazając.pl

Blog Edyty to nie jest typowy blog psychologiczny, a inspirujące miejsce, które zachęca do odkrywania siebie, swoich pasji, spełniania marzeń, samorozwoju, tworzenia wartościowych relacji, budowania pewności siebie, asertywności, zarządzania czasem, emocjami i wiele więcej. Artykuły są bardzo rzetelne i naprawdę długie, a to w ogóle nie zniechęca do ich pochłaniania. 

Jestem też zauroczona codziennością jaką tworzy Edyta, bo śledzę ją na instagramie. Cieszę się, że zwraca uwagę na piękno małych przyjemności i sama od lutego wkręciłam się w jej projekt z listą przeżyć. Właśnie dlatego odpowiada mi jej sposób postrzegania świata – skupienie na dużych celach i jednoczesne docenianie najmniejszych miłych doświadczeń.

Edyta wymiata też dla mnie jako mama trójki, która realizuje się zawodowo w wielu miejscach. Poza blogiem i projektami, które w związku z nim prowadzi m.in. kursy online i podcast, napisała 2 książki, jest Prezesem Zarządu w firmie i redaktor naczelną Magazynu Psychologii BANG!, a do tego wszystkiego znajduje czas na swoje pasje i wspaniałe rodzinne podróże. Jeśli jeszcze nie znacie jej bloga to koniecznie musicie nadrobić! Zdążycie zainspirować się do wielu fajnych rzeczy jeszcze tej wiosny.

 

Tosieoplaca.pl

Rok temu także nominowałam Agnieszkę, ale postanowiłam tę nominację powtórzyć. Blog tosieoplaca.pl i cała reszta działalności ciągle się rozwijają, a moja sympatia i podziw rosną. Stwierdziłam więc, że nie widzę przeszkód w powtórzeniu tej nominacji. Rok temu napisałam, że Agnieszka to idealny przykład przedsiębiorczej kobiety, która potrafi działać w wielu obszarach. Kiedyś Agnieszka napisała mi, że dzięki temu praca jest ciekawsza i to na pewno prawda, jednak nie oszukujmy się, że jest też dużo bardziej wymagająca niż kiedy skupiamy się na jednej tematyce.

Blog tosieoplaca.pl to miejsce pełne wiedzy i inspiracji do prowadzenia własnej działalności biznesowej, pracy jako freelancer czy bloger. Same praktyczne tematy, bez lania wody, mnóstwo pomocnych narzędzi, wiele case study, książek i przyjemny odbiór. Na screenie poniżej możecie podejrzeć ostatnie artykuły, które pojawiły się na blogu. Każdy z nich jest czymś unikatowym, co wcale nie tak łatwo znaleźć w polskim internecie.

Niedawno Agnieszka poszła jeszcze dalej ze swoim biznesem i poza książką i kolejnymi kursami online zaczęła aktywnie działać na YT z kanałem w którym dzieli się wiedzą na temat prowadzenia sklepu internetowego. To zdecydowanie odpowiednia osoba do edukacji w tym zakresie, bo jej sklep internetowy 2drink.pl rozwija się bardzo dobrze.

Agnieszka tworzy także genialny newsletter, w którym co czwartek wysyła dawkę biznesowej inspiracji i zwraca uwagę na fajne trendy czy narzędzia.

Jeśli biznes, marketing i blogowanie są Wam bliskie to musicie poznać tosieoplaca.pl!

___________________________________________________

Niebawem będę sprawdzać Share Week’owe polecenia na innych blogach, bo jestem ciekawa kogo polecają inni i liczę, że odkryję nowe świetne miejsca w sieci :).