Mam dla Was planer – menu tygodniowe + lista zakupów do pobrania!

Postanowiłam podzielić się z Wami najważniejszą informacją już w tytule zamiast gdzieś na końcu wpisu zachęcać Was do pobrania mojego planera :).

Uwielbiam planowanie posiłków, mam taki nawyk już od ponad 8 lat, kiedy zaczęłam zwracać uwagę na to co jem. Od czasów studiów uwielbiam też testowanie nowości i wyszukiwanie oryginalnych przepisów w sieci. W związku z tym zapisywanie tego co będę jadła i tworzenie list zakupów jest nieodłącznym elementem mojej codzienności. Muszę też przyznać się Wam, że naprawdę lubię zakupy spożywcze. Chociaż z praktycznego punktu widzenia szkoda mi na nie czasu to sprawiają mi ogromną przyjemność :).

Zawsze rozpisywałam na kartce posiłki w podziale na każdy dzień tygodnia i następnie na tej podstawie robiłam listę zakupów. Czasami w Wordzie, czasami w Google Keep, jednak najchętniej właśnie odręcznie. Niedawno tworząc listę w Wordzie i korzystając z szablonu, który utworzyłam, zaświtał mi pomysł zrobienia wygodnego i estetycznego planera, którym przy okazji mogłabym się podzielić z Wami na blogu.

Nadchodzący wrzesień, a co za tym idzie zbliżająca się jesień to czas kiedy mam ochotę wrócić do rutyny, zdrowego jedzenia, gotowania ciepłych pysznych dań. Teoretycznie w lato mamy więcej ruchu, większą dostępność warzyw, ale mnie zawsze gubią lody i owoce sezonowe.

Zachęcam do pobierania planera. Zróbcie przyjemność mi, swojemu organizmowi oraz portfelowi – zacznijcie planować posiłki i zaplanujcie sobie same zdrowe pyszności :)!

Jutro wpis z  odpowiedzią na pytanie dlaczego moim zdaniem warto planować posiłki. Podzielę się też tym co ja chciałabym umieścić w swoim planerze w 4 wrześniowych tygodniach.

Pobierając planer jednocześnie zapisujecie się na mój inspirujący newsletter 🙂. Bez obaw – nie będę Was zbyt często spamować, mam jednak nadzieję, że znajdę na to czas chociaż raz w miesiącu. Jestem totalnie nowa w tym temacie więc zobaczymy co z tego wyniknie, ale jak pisze Pat Flynn w „Gotowi na start”:

„Jedynym pewnym sposobem na przewidzenie przyszłości jest niepodejmowanie żadnych działań. Gdy nic nie robisz, z góry wiadomo, że niczego nie osiągniesz.”

POBIERZ PLANER MENU + LISTA ZAKUPÓW >>