Kalendarz do druku – STYCZEŃ 2021 w 4 kolorach

Witaj w 2021!

Dzisiaj będzie krótko i na temat, bo domyślam się, że interesuje Cię pobranie kalendarza, a nie czytanie :).

Pewnie też czujesz, że 2020 był bardzo wymagającym rokiem. Nic nie dało się zaplanować, pandemia i polityka fundowały Nam same niemiłe niespodzianki i musieliśmy zderzyć się z zupełnie nową normalnością.

Mam nadzieję, że mimo to czujesz, że wychodzisz z tego roku silniejsza. Przetrwałaś wiele gorszych momentów, które teraz możesz nazwać lekcjami.

Czasami wszystko musi runąć, żeby zrobić miejsce czemuś nowego. Wierzmy, więc, że ten rok będzie dużo spokojniejszy i uda się zrealizować zaległe bądź zupełnie nowe plany i marzenia. Ja podchodzę do nowego roku z dużą ekscytacją, bo to będzie bardzo intensywny i ciekawy czas.

Stworzenie własnego szablonu kalendarza z miejscem na planowanie i zapiski ważnych spraw również było moim celem.

Uwielbiam takie kalendarze, bo w intensywnych miesiącach mam pod ręką nawet kilka, a w każdym rozpisuję inne projekty takie jak blog, firma, posty, ważne wydarzenia, wspólne wyjścia.

Z kolei menu i listę zakupów planuję w TYM szablonie, który również możesz pobrać za darmo.

Kalendarz 2021 do druku

Mam nadzieję, że taki kalendarz przyda się również Tobie!

Jego forma jest prosta, ale poza klasyczną rozpiską dat znajdziesz tam także 3 pola do uzupełnienia.

CELE NA MIESIĄC – zamiast oglądać wspaniałe i inspirujące życie innych, stawiaj sobie własne cele i realizuj je małymi krokami. Nawet jeśli jesteś w trakcie realizacji dużego celu czy projektu to tutaj możesz wpisać mniejszy cel, który będzie jego częścią. Cele miesięczne mogą być bardzo proste – przeczytanie 2 książek, oddanie pracy zaliczeniowej, remont łazienki, skończenie kursu online itd.

CODZIENNE NAWYKI – tutaj wpisz nawyki, które przysłużą się np. twojemu zdrowiu, rozwojowi, a może relacjom z bliskimi. Mi na myśl przychodzi codzienny dłuższy spacer z psem, pielęgnacja cery, relaksacja na macie, kolacja z mężem czy poranek z książką. Śmiało wpisz tu również nawyki, które będziesz realizować raz w tygodniu.

NOWE RZECZY DO WYPRÓBOWANIA – w każdym miesiącu możesz zaplanować sobie coś zupełnie nowego i nieznanego do odkrycia. Nowe doświadczenia poszerzają horyzonty, wywołują ekscytację, budują wspomnienia i dają radość. Przy okazji wychodzenia ze swojej strefy komfortu możemy odkryć bardzo wiele. Nie muszą to być duże rzeczy. Może nigdy nie jadłaś pizzy z owocami morza, nie oglądałaś filmu dokumentalnego, chcesz po raz pierwszy iść na masaż czy zobaczyć zamek w okolicy? Nie czekaj i już dziś zaplanuj jakie interesujące aktywności zrealizujesz w styczniu!

Wybierz wersję kolorystyczną i zacznij planowanie!

A jeśli chcesz dostać ten i kolejne kalendarze 2021 na maila to zapisz się poniżej :)!