Kalendarz do druku – MAJ 2021 w 4 kolorach

I wtedy przyszedł maj

Zamieszał w moim sercu

Zgubiłam cały żal

Poczułam co to szczęście

Tylko szczęście

Całe szczęście

Tylko szczęście

Nie wiem czy macie podobne odczucia, ale mnie maj bardzo zaskoczył swoim nagłym nadejściem :). Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo się cieszę, że już jest, chociaż perspektywy na poprawę pogody nadal brak to wierzę, że kiedyś w tym maju będzie pięknie, słonecznie, kwitnąco i beztrosko.

Po przerwie jaką zrobiłam sobie w kwietniu w związku z pracami nad moim e-bookiem „Jedz pizzę na zdrowie” wracam z udostępnianiem miesięcznych kalendarzy do planowania!

Nie ukrywam, że główną motywacją jest to, że sama bardzo ich potrzebuję, żeby dobrze zorganizować i zaplanować swój czas.

Z takich jednostronicowych kalendarzy korzystam od dawna. Drukuję nawet kilka, a w każdym rozpisuję inne projekty takie jak blog, firma, posty, ważne wydarzenia, wspólne wyjścia.

Lubię mieć pod ręką obraz całego miesiąca w danym obszarze. Przy okazji wykorzystuję je do planowania czasu wolnego czy przyjemnych aktywności. Możliwość zapisania także takich panów jest motywująca do ich realizacji.

W maju i w czerwcu chcę trochę więcej odpoczywać, ale jak zawsze chcę ciekawie zaplanować sobie ten czas i pomyśleć o rozwoju.

Z kolei menu i listę zakupów planuję w TYM szablonie, który również możesz pobrać za darmo.

Kalendarz 2021 do druku

Mam nadzieję, że taki kalendarz przyda się również Tobie!

Jego forma jest prosta, ale poza klasyczną rozpiską dat znajdziesz tam także 3 pola do uzupełnienia.

CELE NA MIESIĄC – zamiast oglądać wspaniałe i inspirujące życie innych, stawiaj sobie własne cele i realizuj je małymi krokami. Nawet jeśli jesteś w trakcie realizacji dużego celu czy projektu to tutaj możesz wpisać mniejszy cel, który będzie jego częścią. Cele miesięczne mogą być bardzo proste – przeczytanie 2 książek, oddanie pracy zaliczeniowej, remont łazienki, skończenie kursu online itd.

CODZIENNE NAWYKI – tutaj wpisz nawyki, które przysłużą się np. twojemu zdrowiu, rozwojowi, a może relacjom z bliskimi. Mi na myśl przychodzi codzienny dłuższy spacer z psem, pielęgnacja cery, relaksacja na macie, kolacja z mężem czy poranek z książką. Śmiało wpisz tu również nawyki, które będziesz realizować raz w tygodniu.

NOWE RZECZY DO WYPRÓBOWANIA – w każdym miesiącu możesz zaplanować sobie coś zupełnie nowego i nieznanego do odkrycia. Nowe doświadczenia poszerzają horyzonty, wywołują ekscytację, budują wspomnienia i dają radość. Przy okazji wychodzenia ze swojej strefy komfortu możemy odkryć bardzo wiele. Nie muszą to być duże rzeczy. Może nigdy nie jadłaś pizzy z owocami morza, nie oglądałaś filmu dokumentalnego, chcesz po raz pierwszy iść na masaż czy zobaczyć zamek w okolicy? Nie czekaj i już dziś zaplanuj jakie interesujące aktywności zrealizujesz w tym miesiącu!

Wybierz wersję kolorystyczną i zacznij planowanie!

A jeśli chcesz dostać ten i kolejne kalendarze 2021 na maila to zapisz się poniżej :)!