Jak zamawiać książki Usborne?

Słowo wstępu skąd pomysł na współpracę z Usborne

Tak się składa, że od zawsze kocham książki i uwielbiam uczyć się nowych rzeczy. Mam wiele zainteresowań i próbowałam już różnych rzeczy biznesowo m.in sprzedaży własnych produktów do nauki angielskiego zawodowego. Kiedy zostałam mamą nie mogłam się doczekać tych dziecięcych książeczek pełnych ciekawostek. Dość szybko doszły mnie słuchy o brytyjskim wydawnictwie Usborne Publishing i ich wyjątkowych książeczkach dla najmłodszych. Moja córka miała niespełna 3 miesiące kiedy dotarło do nas pierwsze zamówienie. Ja byłam zachwycona, a ona już wtedy zaciekawiona kolorowymi obrazkami i elementami sensorycznymi. Wiedziałam, że wpadłam po uszy i zakochałam się w tych pozycjach. Oczywiście chciałam więcej i zamawiałam kolejne książki dla córki i innych dzieci w rodzinie. W między czasie dowiedziałam się, że można zamawiać książki dużo korzystniej bezpośrednio z wydawnictwa i powoli kiełkowała we mnie myśl, żeby anglojęzyczną biblioteczkę Matyldy zbudować już jako tzw. Independent Usborne Organiser. Mogę więc zamawiać książki bezpośrednio z wydawnictwa w lepszych cenach, a dodatkowo mogę również starać się trafiać do innych osób z ofertą tego brytyjskiego wydawnictwa – kupować więcej, częściowo odsprzedawać i zyskiwać więcej.

Jak działa Usborne?

Usborne to wydawnictwo, które wyróżnia się pod wieloma względami. Tworzą przede wszystkim wspaniałe książki edukacyjne. Wszystkie pozycje zachwycają merytoryką, pięknymi ilustracjami i bardzo porządnym wykonaniem. O samej ofercie już konkretnie mam nadzieję będę informować na bieżąco.

Co jednak ważne w kontekście zamawiania – Usborne działa inaczej niż typowe wydawnictwa. Ich książki co prawda da się znaleźć także w księgarniach internetowych, jednak tam oferta jest znacznie ograniczona, ceny też są bardzo wysokie jak to bywa z pozycjami anglojęzycznymi.

Lepsze ceny i pełną ofertę z wieloma ofertami specjalnymi mogą sprzedawać tylko partnerzy wydawnictwa, którzy pełnią rolę doradców i pomagają dokonać najlepszego wyboru książeczek dla danego dziecka i rodzica.

Ja zostałam właśnie takim doradcą! Mam już trochę doświadczenia z ofertą Usborne, a w razie potrzeby mogę skorzystać ze wsparcia mojej mentorki Agnieszki z Epic książki , która pracuje z Usborne od kilku lat i to ona zaraziła mnie tą Usbornową przygodą.

Jak zamawiać książki Usborne?

Jeżeli masz jakieś pytania, interesuje Cię oferta Usborne Publishing, poszukujesz książek po angielsku dla swoich dzieci lub na prezent (polecam!) albo na zajęcia językowe to zapraszam do kontaktu!

Mail: kontakt@mojainspiratornia.pl

Instagram: mojainspiratornia

Grupa FB: wkrótce!

Moja strona internetowa w ramach Usborne, gdzie można podejrzeć ofertę, ale UWAGA, zamówienie przez stronę tylko dla osób z Wielkiej Brytanii, zamówienia z Polski proszę kierować w wiadomościach na powyższe dane kontaktowe: SPRAWDŹ OFERTĘ USBORNE